Üts hää paik!

Mis on KOTUS.ee?

Tegemist on Taheva, Karula ja Mõniste piirkonna tegemisi, ettevõtteid ja vabaühendusi tutvustava kodulehega. Läbi selle lehe soovime üksteist rohkem tundma õppida, kuulutada ja näidata, mis toimub meie kandis, siin, teispool jõge, metsa, järve ja mäge. Samas leida abi oma muredele ning tähistada rõõmu koos tantsuõhtutel!

 

Oma toimetuste kõrvalt ootame külla ka sõpru ja huvilisi, kellele hää meelega paotame killukese oma imelisest kodupaigast. Teile oleme loonud valmis pakkumused, mis tutvustavad meie kandi loodust, inimesi ja nende toimetusi. Samuti leiad Sa siit informatsiooni ööbimiskohtadest, matkaradadest kuni vaatamisväärsusteni. Ja kui Sa peaksid meie kandis hätta jääma, siis võta meiega ühendust ning me püüame Sinu soovile, murele lahenduse leida.

 

Kotus – võru keeles -koht, -paik.

Uudised

Töövarjupäev Valga vallas

9. november 2018, 16:59

22. novembril toimub Valga vallas noortele töövarjupäev. Töövarjupäevale on oodatud end regama Valgamaa 8.-12. klassi õpilased. Ametite nimekiri on leitav registreerimise vormist. NB! Kui ühele ametile on palju varjutajaid, siis on korraldajal õigus valida osalejad motivatsioonikirja alusel. Motivatsioonikiri kirjuta registreerimisvormi.   Regitreerimis- ja motivatsioonikirjavormi leiab SIIT Sündmuse Facebook´st leiab SIIT   Sündmust toetab Valga Vald… Read More

Käigus nõudeliin Lüllemäe-Valga-Lüllemäe

6. november 2018, 10:00

MTÜ Valgamaa Ühistranspordikeskus andis teada, et alates 5. novembrist on käigus nõudeliin Lüllemäe- Valga -Lüllemäe. Tellimus tuleb esitada eelmisel päeval ajavahemikus kell 8:00 kuni 12:00 ja 13:00 kuni 15:00 telefonil 6879438.   Veel teatab  ühistranspordikeskus, et vedaja soovil suletakse majanduslikult mittetasuv liin Valga-Pärnu—Kuressaare 18. detsembrist.  

Keraamikaring täiskasvanutele

6. november 2018, 09:47

Alates 7. novembrist alustab kolmapäeviti tegevust Taheva Sanatooriumis keraamikaring täiskasvanutele.   Esimene kohtumine toimub 7. novembril kell 18.00 Taheva Sanatooriumis.   Juhendaja: Andres Rattasepp NB! Kohtade arv on piiratud.   Registreerimine ja lisainfo: Andres Rattasepp – 5553 9677

Kõik uudised

Kus me asume?