Meie vallas on üle saja järve, neile lisandub lugematul hulgal tiike, lisaks mõned basseinid ja jõeäärsed ujumiskohad.

Mitmes Rõuge valla supluskohas oled sina oma varbad vette pistnud? 

Milline neist on sinu lemmik? 

ÜLEKUTSE!

Avasta sel suvel Rõuge valla avalikke ujumiskohti, tee seal pilti ja postita Facebooki kampaaniapostituse kommentaaridesse! 

Ootame pilte kuni 20. augustini.

TEE NII:

Kui käid ujumas, siis pildista üles kõik ERINEVAD UJUMISKOHAD Rõuge vallas, kus sel suvel käid. Tegu võib olla ka sama järve erinevate kallastega.

Pane pildi alla kirja, mis kohaga on tegu ning miks just seal on hea ujuda.

Saa inspiratsiooni teiste inimeste kommentaaridest ja avasta enda jaoks uusi avalikke supluskohti! 

NB! Arvesse lähevad ainult kampaaniapostituse üleskutse alla postitatud pildid – kui postitust jagate, siis palume seda meeles pidada (kirjuta juurde nt “Ava postitus ja lisa oma pilt selle alla”). Jagatud postituste kommentaarid kampaanias ei osale.

23. augustil loosime kõigi kommenteerijate vahel välja auhindu, iga postitatud erinev supluskoht annab loosimises ühe hääle. 

Auhinnafondis on kingitusi kohalikelt tootjatelt: Nopri talu, Metsavenna talu, kohvik Suur Muna, Ramo AS, MTÜ Nuti-Võlur, Võru Empak – nimekiri pole veel lukus!

PEAAUHINNANA loosime kõigi osalejate vahel välja SUP-laua komplekti Aquaton WAVE 10’6″ (SUP aerulaud, aer, seljakott, Double-Action pump, turvarihm, uim).

Kampaania eesmärk pole parimate piltide tegemine ja laikide kogumine, kuid vahvamad kaadrisse püütud hetked saavad kindlasti esile tõstetud!

Kui soovid tähelepanu juhtida mõne ranna heakorraga seotud küsimustele, siis kirjuta sellest eraldi meie keskkonnaspetsialistile (keskkond@rauge.ee).

Rõuge valla ettevõtja!

Kui soovid reele hüpata kampaania toetajana ja panna välja mõne auhinna oma toodangu või teenuste hulgast, siis anna endast märku aadressil arendusjuhataja@rauge.ee

Loosimises ei saa osaleda Rõuge vallavalitsuse töötajad.

 

Allikas: www.rouge.kovtp.ee