Kas Sina… … tead last, kes märkab, hoolib, aitab? Esita ta auhinnale „Lapse suur tegu” … oled mõelnud inimesele, kes on kogu elu pühendunud laste heale käekäigule? Või tead sellist organisatsiooni? Esita ta auhinnale „Elutöö preemia” … oled kohanud inimest või organisatsiooni, kes teeb tööd suure innu ja pühendumusega ning kell algatusel on muutunud laste elu paremaks? Esita ta auhinnale „Muutuste looja” … tunned peret, kes on loonud lastele hea ja teistelegi eeskujuks olla võiva kasvukeskkonna? Esita ta auhinnale „Aasta pere” … oled märganud või kogenud viimasel aastal lapsesõbralikku ja esiletoomist väärivat tegu? Esita see auhinnale „Aasta tegu”   Lisaks võid teada anda oma tähelepanekust ka valdkonnas, mida ülal pole nimetatud. Sest võimalik on anda välja ka kategooriate väline tunnustus! Kandidaate saab esitada kuni 15. aprillini 2016.a. Laureaadid kuulutatakse välja 1. juunil toimuval tunnustusüritusel Õiguskantsleri Kantseleis. Esita kandidaat õiguskantsleri kodulehe kaudu.

Laste ja lastega perede heaks tegutsevate inimeste tunnustamise eesmärk on esile tõsta laste heaks ja toetuseks panustanud ning laste ja perede valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil. Auhinda annab välja algatusgrupp, kuhu kuuluvad MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond ja Õiguskantsleri Kantselei.

Täpsem info leiad SIIT Tervitustega Ülla Visnapuu Valga Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna nõunik sotsiaal- ja tervishoiu alal Tel 766 6170 Fax 766 6157 Mob +372 5341 7306 e-post: ulla.visnapuu@valga.maavalitsus.ee