Kotuse koostöövõrgustiku eelmisele väga tegusale ja üsnagi edukale aastale pani punkti Taheva, Karula, Mõniste ja Ähijärve piirkonnast sügis-talvise piirkonda tutvustava videoklipi tegemine ja valmimine.

Seekordse klipi eesmärgiks on tutvustada Kotuse koostöövõrgustiku piirkonda ja selle võimalusi.

Video võttepaikadeks olid Taheva piirkonnast Tellingumäe ümbrus ja Mustjõgi, Taheva küla, Linnajärve ümbrus ning Parmu ökoküla keskus, Karula piirkonnast Kaagjärve mõis, Lüllemäe Rahvaõpistu ja Kolme Sõsara Hõrgutised, Mõniste piirkonnast Metsavenna talu, Vastse-Roosa küla ning Mõniste Talurahvamuuseum ning Ähijärve piirkonnast Karula rahvuspargi külastuskeskus ja Ähijärv.

Oma hindamatu panuse video õnnestumiseks andsid Punda talu, Lüllemäe Rahvaõpistu, Mõniste Talurahvamuuseumi, Kolme Sõsara Hõrgutiste, Parmu ökoküla ja Metsavenna talu inimesed.  

Näitlejatena olid seekord ametis meie omad inimesed: Heldor, Eliise, Andres, Mikk, Kerti, Triin ja Kaja ning Rasmus.

Muusika: Mon Violon – Nõianeitsi

Kuna videoklipi pikkus seab omad ajalised piirangud, siis kõike imelist ja põnevat sel korral kajastada meil ei õnnestunud. Kindlasti on tulevikus tulemas juba uusi Kotuse koostöövõrgustiku piirkonda tutvustavaid klippe!

 

Videoklipi valmimist toetasid PRIA ja Valgamaa Partnerluskogu Leaderi meetme kaudu, Valga vald ning Taheva Valla Külade Selts.

Videoklipi filmis ja valmistas Artimo OÜ.