Kolm Sõsarat on hubaselt elegantne gurmeerestoran maalilise Karula rahvuspargi veerel Lüllemäel. Siin, kohalike seas Kingsepa taluna tuntud sajandivanuses kollases puumajas kohtuvad tänapäevane kokakunst, kohalik puhas tooraine ning siiras armastus külaliste vastu. 

Meie teekond on osa perekonna loost, mis jutustab põlvkondade kaupa põlluharimisest, loomapidamisest ja looduse rütmis elamisest.

Nii on kestlik mõttelaad ning enamik jätkusuutlikke toimimisviise ja valikuid, mida restoranis siiani oleme teinud ja iga päev teeme, meile loomupäraselt omased. Alustades sellestki, et rajasime restorani oma juurte juurde, Lõuna-Eestisse, kus saame elus hoida ja edasi arendada siinset toidukultuuri kõrgtaseme restorani võtmes.

Kolme Sõsara 6–7käiguline menüü on sümbioos peakokk Kerti isikupärasest käekirjast, Eesti köögi pärimusest ning valdavalt omakasvatatud, ümbruskonna metsadest korjatud või kohalike väiketalunike toorainest. 

Meie restoran on täiuslik koht romantiliseks õhtusöögiks, eriliste sündmuste tähistamiseks  ja kodumaise köögi veel avastamata maitsenüansside nautimiseks. Külalisi tervitab ja maitseelamuse juhatab sisse majaperenaine Triin. Suvisel ajal saab restorani aias nautida nii Kadri loodud õiteilu kui ka peenramaad.

Kolm Sõsarat kuulub restoranide teejuhi White Guide Eesti 30 parima restorani hulka (kõrgtase) ning oli 2022. aastal broneerimissüsteemi DinnerBooking külastajate 10 lemmikrestorani seas teisel kohal.

Reserveerimine: Reserveeringuid võtame vastu broneerimiskeskkonnas DinnerBooking. NB! Ennetamaks tooraine kadu, palume laua broneerida vähemalt 72 tundi enne planeeritud külastust ning veenduda, et valitud kuupäev teile külastuseks sobib. 

Reserveeringute lisainfo: www.kolmsosarat.ee/tule-külla

Vastuvõetava grupi suurus: Kahe- kuni kuuekohalistes laudades saavad meie privaatses restoranis einestada kuni 12 inimest. Eriüritusteks on kogu restoran võimalik broneerida kuni 16 inimesele.

Menüü ja hinnakiri: Loomulikus kulgemises koos aastaaegade vaheldumisega pakume oma külalistele viie hooaja maitseid. Kõige ajakohasema info ja hinnakirja leiab meie kodulehelt www.kolmsosarat.ee/menüü

 

Arveldamine: Arvega/ülekandega või sularahas.

Parkimine: Maja kõrval parklas.

Kaart: Restoran Kolm Sõsarat

 

Kontakt:

  • +372 5693 5992

  • Kirikumõisa tee 9, Lüllemäe, Valga vald, Valgamaa, Eesti

Kõik ettevõtted
Kõik vabaühendused