Matk sügiseses Kotuses (2 päeva)

Avaleht/Turismipaketid/Matkad/Matk sügiseses Kotuses (2 päeva)

Matk sügiseses Kotuses (2 päeva)

40.00

Looduse tervist parandav mõju on teada ammusest ajast. Tule turguta oma tervist Eestimaa lõunapoolseimas nurgas jalgsi ja kanuuga matkates!

Hinnakalkulaator näitab ära pärast valikute tegemist esmase hinnaorientiiri grupile. Lõplik hind sõltub suuresti nii transpordi vahenditest ja asukohtade omavahelisest kaugusest, tellitavate teenuste arvust ja osalevate inimeste arvust.

Paketi tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks palume teha valitud paketi all endale sobivamad tegevuste ja teenuste valikud või võtta ühendust korraldajatega kas e-maili või telefoni teel.

Kui jääd hätta või soovid täpsustusi, siis võta ühendust 56264816 – Rasmus või kirjuta rasmus.onkel@gmail.com.

Kategooria:

Kirjeldus

Esimesel päeval saabutakse Harglasse hiljemalt lõunaks, siis jääb piisavalt valget aega, et ette võtta ~4-6 tunnine kanuumatk käänulisel Mustjõel ja laugemal iidsel Koival. Kanuumatka sisse jääb peatuspaus Tellingumäel, kus saab jalgu sirutada, keha kinnitada ja külastada Tellingumäe vaatetorni vaatega Mustjõe luhale (vaata tornist lähemalt SIIT).

Teekond veel lõppeb orienteeruvalt kell 17.00/18.00 Kõrgepervel Koiva jõel. Lõpp-punktist toimetatakse matkalised bussiga ööbimispaika, kus ootab ees soe õhtusöök ja öö linade vahel.

Teine päev algab hommikusöögiga ning päev veedetakse bussiringreisil mööda Taheva, Karula ja Mõniste valda. Päeva jooksul on võimalik endale tellida lõunasöök või peatada buss ning nautida enda kaasavõetud söögipoolist ümbritsevas looduses. Päev lõppeb kl 16.

*Matk Hargla ümbruses – ~14 kilomeetrisele rajale jäävad Hargla kirki, kalmistu koos muumiatega, vana kitsarööpmeline raudtee, Mustjõgi ja selle ääres asuv Valgemägi, Hargla Kool, kuppelmaastik, männimetsad, Linnajärv jm. Matka saadab matkajuht, kes tutvustab piirkonna ajalugu ja elu-olu.

 

Kui jääd hätta või soovid täpsustusi, siis võta ühendust 56264816 – Rasmus või kirjuta rasmus.onkel@gmail.com.

Go to Top