Soovides järgida vabariigi valitsuse poolt kinnitatud koroonaviiruse vastaseid meetmeid võtab Valga Vallavalitsus alates kolmapäevast, 25. novembrist kodanikke vastu etteregistreerimisel. Töökorralduse muudatus puudutab vastuvõtte aadressidel Puiestee 8 (vallavalitsuse hoone), Kungla tn 12 (sotsiaaltöö teenistus) ja Jaama pst 12 (vallahooldus) Valga linnas ning maapiirkondades asuvais teeninduskeskustes.
 
Valga Vallavalitsuses jätkub tavapärane töö. Palume enda ja teiste turvalisuse huvides pöörduda vallavalitsuse ametnike ja sotsiaaltöötajate poole helistades või elektroonilisi kanaleid kasutades. Vastuvõtule palume tulla vastuvõtuaegadel ja selles eelnevalt kokku leppides. Kohtumisele tulles palume kanda maski, mille saab vajadusel kohapeal.
Ametnike kontaktid valla kodulehel https://www.valga.ee/kontaktid

 
Avaldusi ja muid dokumente saab esitada tavaposti ja e-posti teel, avalduste blanketid on leitavad Valga valla kodulehelt. Kodulehel on ka e-taotluskeskkond https://piksel.ee/spoku/valga/, kuhu id-kaardiga sisse logides saab vajalikke toiminguid teha.
 
Elukoha ja sünni registreerimist on võimalik teha elektrooniliselt: https://www.rahvastikuregister.ee/

 
Lisainfot saab vallavalitsuse üldtelefonilt +372 766 9900.
 
Valga vallavalitsus paneb kõigile inimestele südamele, et rahvarohketes kohtades kantaks maski ja hoitaks distantsi. Kui tunnete end haigena, püsige kodus ning võtke ühendust oma perearstiga.
 
Valga Vallavalitsus vabandab võimalike ebamugavuste pärast.
 

Jälgi infot ka:

Terviseameti info ja juhised: https://www.terviseamet.ee/
Vabariigi Valitsuse teated: www.valitsus.ee