Arvult kuues Valgamaa noorte võrkpalliturniir toimus 7. augustil Hargla Maakultuurimaja võrkpalliväljakutel.

Vihmane ja jahe ilm oli võistkondade arvuga oma töö teinud, kuid kohale tuli kolm kanget noorte võistkonda (2 Harglast, 1 Antsalst), kes vihma ja jahedat ilma ei kartnud.

Võrreldes eelnevate aastatega oli turniiri reeglites ka mõned suuremad muudatused. Viie mängija asemel oli võistkonna suuruseks neli liiget ning naismängija kohustus puudus. Samuti võisid osaleda turniiril kõik kuni 26. aastased (k.a.) noored sõltumata elukoha maakonnast.

Kolm satsi mängisid ühes kolmeses alagrupis ning mängu võitmiseks pidi vastase alistama kolmes geimis. Turniir oli väga tasavägine, kuna kolmest mängust kaks venisid viiegeimiliseks ning turniir kestis pea neli tundi.

Võitjana väljus Antsla võistkond (Joosep Järvpõld, Juhan Järvpõld, Veiko Kallas ja Andre Kukke). II koha sai Hargla II (Kätlin Mannas, Jasper Mannas, Joosep Hiob, Steven Kabanen ja Ragnar Rebane) ja kolmanda Hargla I võistkond (Sigmar Hekki, Rait Onkel, Kaspar Onkel, Rasmus Onkel).

Valgamaa parima võistkonnana sai rändkarika valdajaks Hargla II võistkond. Parimaks nasimängijaks valiti Kätlin Mannas (Hargla II) ja meesmängijaks Sigmar Hekki (Hargla I).

Suur tänu võrkpalli fanaatikutele, kes vihma ja jahedust ei peljanud ning muutsid tasavägiste mängudega turniiri meeldejäävaks.

Rohkem pilte leiab SIIT