Programm “Dialoog laste nimel” on mõeldud vanematele, kellel on käsil või seljataga keeruline lahkuminek ja nad ei suuda lapsi puudutavates küsimustes kuidagi kokkuleppele jõuda.

„Dialoog laste nimel” töötati välja Hollandis ning on osutunud tõhusaks vanemate suhtlemisprobleeme lahendavaks sekkumiseks. Programmi käigus tegeletakse vanemliku koostööga (ei ole paariteraapia) ja leitakse toimivamaid suhtlemismustreid. Programm EI käsitle paaride probleeme süvitsi ja ei eelda privaatsete teemade jagamist. Programmis osalevad ka paari ühised lapsed, kellega tegelevad 2 terapeuti eraldi grupis. Sekkumine on mõeldud tervele perele!

Programm koosneb vanematele ja nende lastele mõeldud kaheksast grupikohtumisest, võrgustikukohtumisest ja kahest eelintervjuust. Grupikohtumistel osalevad mõlemad partnerid ja nende ühised lapsed. Grupikohtumised toimuvad üks kord nädalas laupäeviti ja kestavad koos kohvipausiga 2 tundi.

Lõuna-Eesti grupp alustab tööd 18. märtsil 2017 Tartus, Nõustamis- ja psühhoteraapia keskuses Katriito, Tiigi 61B. Juhendajateks on pereteraapia väljaõppega perenõustajad ja pereterapeudid.

Registreerimine eelintervjuudele ja täiendav info: teele@katriito.ee või +372 5340 0096

Programmi viiakse läbi Hasartmängumaksu Nõukogu toel ja on peredele tasuta.

Vajalik on mõlema lapsevanema osalus kõigil grupikohtumise kordadel. Lisainfot leiab  SIIT või teele@katriito.ee; +372 5340 0096

Lugupidamisega, Hannela Teaste Perenõustaja ja Dialoog laste nimel Lõuna-Eesti grupi üks läbiviijatest