Tunnuslause “Mida Iganes Nad Arvavad” sümboliseerib suvepäevade läbivat teemat ehk identiteeti – Kes ma olen? Kus ma olen? Miks ma olen? Praegusel ajal on väga oluline, et noored teaksid enda väärtust ühiskonnas. M.I.N.A. annab julguse noortele olla kes nad on. Noored peaksid olema enesekindlad ja jääma oma arvamuse juurde olenemata ühiskonna nägemusest.

Suvepäevade toitlustus on tagatud korraldajate poolt. Ööbimine toimub telkides. Kultuurikeskuse ruumides ööbimisel kaasneb lisatasu 2€.  Mõlemal juhul tuleb kaasa tuleb võtta oma madrats, magamiskott, padi ning telgis ööbides ka telk. Vabal ajal on võimalik käia poes ning ujumas. Mõlema tegevuse puhul vastutab noorte eest nende piirkonna noorsootöötaja.

Esimesel päeval on 3 x 45 minutilised töötoad ja vaba lava, mis annab noorele võimaluse esineda erinevate talentidega (tants, laul, luuletus, näidend jms) või siis töötubades omandatud teadmistega. Lisaks toimub esimese päeva õhtul silmapaistvate noorsootöö valdkonna tegevuste autasutamine. Õhtul esinevad Andreas Pall ja Märten Männiste.

Teisel päeval toimuvad meeskonnamängud, milles pannakse proovile noorte meeskonnatöö oskused, suhtlemine ja nutikus ning 2022. aasta suvepäevad lõpetab oksjon.

Mis see oksjon veel on?

Suvepäevade sündmused (ehk töötoad, vaba lava, tehes jooksvalt midagi, mis toetab suvepäevade kulgemist jms), mille käigus on võimalik teenida punkte (ehk suvepäevade sulli) ja kasutada neid oksjonist asjade ja teenuste soetamisel. Oksjonil olev nänn jms selgub juuni alguseks! 

Suvepäevadele registreerimine on avatud kuni 12. juunini. Registreerida saab lingil bit.ly/noortesuvepäevad22 

 

Lisainfo ja küsimuste korral helista Rõuge noorsootöötaja Helerinile +372 5906 6349 või kirjuta raugenoored@rauge.ee

 

Kohtumiseni Võru maakonna noorte suvepäevadel 2022!