Üts hää paik!

Mis on KOTUS.ee?

Tegemist on Taheva, Karula ja Mõniste valla tegemisi, ettevõtteid ja vabaühendusi tutvustava kodulehega. Läbi selle lehe soovime üksteist rohkem tundma õppida, kuulutada ja näidata, mis toimub meie kandis, siin, teispool jõge, metsa, järve ja mäge. Samas leida abi oma muredele ning tähistada rõõmu koos tantsuõhtutel!

 

Oma toimetuste kõrvalt ootame külla ka sõpru ja huvilisi, kellele hää meelega paotame killukese oma imelisest kodupaigast. Teile oleme loonud valmis pakkumused, mis tutvustavad meie kandi loodust, inimesi ja nende toimetusi. Samuti leiad Sa siit informatsiooni ööbimiskohtadest, matkaradadest kuni vaatamisväärsusteni. Ja kui Sa peaksid meie kandis hätta jääma, siis võta meiega ühendust ning me püüame Sinu soovile, murele lahenduse leida.

 

Kotus – võru keeles -koht, -paik.

Uudised

Koikküla külakeskuse ja raamatukogu lahtiolekuajad

7. detsember 2017, 08:22

Seoses Koikküla külakeskuse “noorte nurga” edasiarendamisega, on maja avatud nüüdsest ka kahel päeval nädalas õhtustel aegadel (vaata kuulutuselt). Külastajaid ootavad lisaks tuttvatele ajaviitmisvõimalustele (piljard, lauatennis, jõusaal jm) uued lauamängud ja PS4 konsool koos põnevate mängudega!  

Kõik uudised

Kus me asume?