Hea Rõuge valla praegune, endine või tulevane elanik, suveelanik või sõber!

Rõuge Vallavalitsus viib läbi rahuloluküsitluse, et saada tagasisidet, mis on meie vallas hästi ja mis mitte, ning selgitada välja inimeste ootused viieks lähemaks aastaks.

Vastama ootame kõiki, vanuse alam- ega ülempiiri ei ole – iga arvamus loeb!

Rahuloluküsitlust saab kõige mugavamalt täita veebis aadressil rauge.ee/kysitlus. Paberil küsimustikud leiab valla raamatukogudes ja kauplustest, samasse saab täidetud küsitluslehti ka tagastada.

Küsitlusele vastamine võtab aega kuni 10 minutit.

Juhis täitmiseks:

Küsimused 1–4 on valikvastustega, märgi sinule sobiv vastus. Küsimused 5–10 on kirjeldavad, palun pane oma mõtted kirja võimalikult selgelt 1–3 lausega. 11. küsimuse vastamisel tee üks valik, 12. küsimuse puhul saad soovi korral oma vastust põhjendada.

Küsitlus on anonüümne, vastuseid ootame 15. maini 2022.

Arengukava uuendamise järgmise sammuna kutsutakse kokku valdkondlikud kaasamiskoosolekud, kuhu on oodatud kõik huvilised (vajalik eelnev registreerimine!)

Valdkondlikud kaasamiskoosolekud toimuvad järgmiselt:

  • 26. mail algusega kell 14.00 Haanja Rahvamajas (haridus ja noorsootöö; kultuur, vaba aeg, sport; sotsiaalhoolekanne ja tervis),
  • 06. juunil algusega kell 14.00 Rõuge Rahvamajas (elukeskkond, keskkond ja heakord; ettevõtlus ja turism; juhtimine).

Kaasamiskoosolekutel osalemiseks registreeruge hiljemalt 20. mail aadressil www.rauge.ee/kaasamiskoosolek või telefonil 516 9476 (Rutt Riitsaar).

 

Lisainfo:

Arendusnõunik Rutt Riitsaar – 516 9476 või rutt.riitsaar@rauge.ee

 

Allikas: www.rouge.kovtp.ee