14. aprillil 2022 sai Hargla Maakultuurimajas teoks Hargla Maanaiste Klubi kevadpidu, kus võõrustati tantsurühma KARIKAKAR Valgast, lauljaid-tantsijaid ansamblist MEIE MEMMED Lüllemäelt ja lauljaid-tantsijaid ansamblist MEHKARID Mõnistest ning Karula naisseltsi esindust.

Kevadpeol tähistas Hargla Maanaiste Klubi 15 tegevusaasta täitumist ja sama klubi liikmete hulgast pärit tantsuansambel SENJOORAD 10 tegevusaasta täitumist. Üritusest võttis osa ja pidas juubilare heade soovidega meeles Valga Vallavalitsuse kultuurispetsialist Janeli Nielson.

Kõik eespool nimetatud tantsu- ja lauluansamblid esinesid peol oma tantsude ja lauludega ning rahvamuusikud Ülle Kool (lõõtspillil) ja Esta Ruusmann (viiulil) pakkusid pidulistele särtsakat tantsumuusikat. Kevadpeol esines üllatuskülalisena Hargla Maakultuurimaja šõutantsurühm, kes esitas oma juhendaja Jandra Mölderi loodud tantsu „Anna aega“. Üritusel said huvilised vaadata Hargla Maanaiste Klubi tegevusaastate kohta albumeid ja ka väikest nostalgilist nukunäitust „Oi aegu ammuseid“.

Koos veedetud õdus õhtupoolik pakkus osalejatele rõõmu ja lusti ning koduteele asudes tänati korraldajaid ja anti lubadus ikka rõõmsameelselt oma tegemisi-toimetamisi kultuuripõllul jätkata.

Uute kohtumisteni!