Rõuge valla valimiskomisjon registreeris 18. augustil 2017 toimunud koosolekul 15.10.2017. a toimuvateks Rõuge Vallavolikogu valimisteks kaks valimisliitu. Need on valimisliit Meie Vald ja Kõrgemaa valimisliit.

Valimisliidu Meie Vald volitatud esindaja Tiit Toots esitas 16. augustil 2017. a valimisliidu registreerimise teatise koos seltsingulepinguga, milles valimisliidu Meie Vald moodustanud Tiit Toots, Katrin Roop, Aigar Paas, Ale Sprenk ja Aigar Kalk avaldasid soovi registreerida valimisliit Meie Vald.

Kõrgemaa valimisliidu volitatud esindaja Henn-Hillar Kalkun esitas 16. augustil 2017. a valimisliidu registreerimise teatise koos seltsingulepinguga, milles Kõrgemaa valimisliidu moodustanud Agu Hollo, Kalmer Vodi, Henn-Hillar Kalkun ja Tarmo Noormaa avaldasid soovi registreerida Kõrgemaa valimisliit.

Valimisliit on hääleõiguslike Eesti kodanike ja Euroopa Liidu kodanike loodud seltsing, mis on moodustatud kirjaliku lepingu alusel ja mille eesmärgiks on oma liikmete ja toetajaskonna poliitiliste huvide väljendamine kohaliku omavalitsuse tasandil.

Valimisliidu võib Rõuge valla valimiskomisjonile registreerimiseks esitada kuni 31. augustini 2017. Valimiskomisjon registreerib valimisliidu kolme päeva jooksul pärast registreerimiseks esitamist.

Kandidaatide registreerimiseks esitamine lõppeb 5. septembril 2017 kell 18.00.