2017.a kevadel võttis Indrek Miller vastu otsuse viia pere Tartust ära Valgamaale, Läti piiri äärde. Teda ajendas kolima ökokogukond Parmu ökoküla ning kogukondlik mõtteviis. Need, kes on loomult aktiivsed, entusiastlikud, julged ja ettevõtlikud, ei pea pelgama elu maal. Maal on tööd väga palju ja esialgsest „looduserütmidega ühes elamisest” võib ainult unistada.

Aktiivse ja tegusana osalesime kohaliku kogukonna koosolekutel ja arengupäevadel, mõtlesime aktiivselt kaasa ja aitasime ideid ellu viia. Märkimist väärib kogukonnaprojekt Kotussõ “Uma Üülaat”, milles me aktiivselt osaleme.

Jandra Mölder juhendab naiste ja noorte tantsuringi, korraldab laagreid noortele ja töötab Hargla Koolis klassiõpetajana. Indrek Miller tegeleb ja saab hakkama kõigega. Suurimad väljundid on palkmaja ehitus, üldehitus, remont, keevitamine, šiitake seenekasvatus, pisemad elektritööd, saematerjali lõikus, mesindus.

MTÜ „Sõprade Pool” on juriidiline keha, mille kaudu on käivitatud mitmed projektid. „Kalliküla hobikeskus”, endine suur lehmalaut, üks MTÜ suuremaid projekte on hetkel arengufaasis.

Lisaks pakume pitsa cateringi üritustele.

Leia meid ka:

Kontakt:

  • Jandra Mölder

  • +372 5740 4717

  • Indrek Miller

  • +372 5355 9786

  • Kirepi, Sooblase küla, Valga vald, Valgamaa

Kõik ettevõtted
Kõik vabaühendused