Vahi on paik, kus aeg peatub. Sa oled siin metsade rüpes hoitud. 
Kõik meie külalised on oodatud kui sõbrad, meile on väga oluline, et saaksid ennast tunda vabalt ja rahus. Soovi korral tutvustame sulle meie maal elamise viisi ning ümberkaudset elu-olu. Vahi ümbruses on mitmeid väiksemaid ja suuremaid erineva maastikuga matkaradu (nt Karula Rahvuspark), vulisevad ojad, rabajärved, ürgsed metsad ning allikas – kus saab end hea energiaga laadida. 
 
Meie saun on omanäoline – saunameistril on õnnestunud kombineerida kokku vene kerisahi, soome kaminahi ja eesti reheahi.  Tegemist on kinnise vene tüüpi kerisega saunaga, kus leil vistakse luugist otse ahjus olevatele kividele. Sauna kütmine algab juba eelmisel päeval ning paar tundi enne külaliste saabumist. Saunas ei ole pidevalt kõrget temperatuuri vaid kuumus tuleb leili visates, ideaalne neile, kes armastavad aurusauna. Traditsioonide kohaselt käiakse saunas ilma kehakateteta ning alati rõõmsa tujuga. 
 
Majutuda saab aastaringselt saunamaja ülakorrusel (kuni 4 inimest), maist-oktoobrini ka metsamajas (kuni 3 in) ja glämpingutelgis (2 in). Kõik vajalik mõnusa puhkuse jaoks ootab Sind kohapeal. Kui soovid tähistada sünnipäeva või muud erilist tähtpäeva, siis meie võlumetsas saab kogeda muinasjutulist metsapikniku. 
 

Hinnakiri:

  • AEG PEATUB VAHIL – 5 km matk, söök, venesaun, majutus – 77eur/in (maks 4 in);
  • HÜVA LEILI – juhendatud saunaelamus vene saunas,  majutus –  140eur/öö (maks 4 in); 2 ööd 220 eur
  • VAHI METSA – Ühepäevane matk Karula rahvuspargis koos teepausi ning õhtusöögiga 50 eur/in, grupi suurus 5-10 inimest;
Lisateenused: õhtusöök 9 eur/in, hommikusöök 5 eur/in (taimne) 

Arveldamine: arvega või sularahas.

 

Oleme paindlikud ning püüame vastu tulla klientide soovidele.

Leia meid ka:

Kontakt:

  • Merike Uuetoa

  • +372 517 7001

  • Vahi, Kalliküla, Valga vald, Valgamaa, Eesti

Kõik ettevõtted
Kõik vabaühendused